Tutustu korusarjaan Aarre

Aarre riipus iso lukko

Alkaen 149,00 

Aarre-sarjassa on kaksi kaksi erikokoista lukkoriipusta, joista tämä on suurempi. Kaunis sydämen mallinen lukko sekä sen avain ovat romanttinen lahja vaikkapa rakkaalle. Korun koko on 20x26 mm ja ketjun voi valita kahdesta vaihtoehdosta, 45/50 cm tai 85 cm.

Lähetämme tämän tuotteen 1-3 päivän kuluessa tilauksesta.
Tagi
Valitse tagin koko


Kuvaus

Aarre-sarjassa on kaksi kaksi erikokoista lukkoriipusta, joista tämä on suurempi. Kaunis sydämen mallinen lukko sekä sen avain ovat romanttinen lahja vaikkapa rakkaalle. Korun koko on 20x26 mm ja ketjun voi valita kahdesta vaihtoehdosta, 45/50 cm tai 85 cm. Muut Aarre-sarjan korut löydät sivun alaosasta.

Kristian Saarikorven suunnitteleman Aarre-sarjan ytimenä on kaunis koristeltu avain, jonka tarkoituksena on herättää kutkuttavia ajatuksia, kuten mitähän avaimella on joskus avattu tai mikä on salaisuus sen takana.

Kirkkaat hopeakorumme pinnoitetaan tummumisen ehkäisemiseksi, joten ne säteilevät kauniina jopa vuosikausia. Valmistamme korumme Kuopiossa, maailman pohjoisimmassa korutehtaassa. Luonto on lähellä sydäntämme, ja senkin takia olemme kehittäneet tuotantomme mahdollisimman luontoystävälliseksi. Käyttämästämme hopeasta 93 prosenttia on kierrätettyä.

Lisätiedot

Materiaali

Hopea

Pintakäsittely

Rodinoitu

Suunnittelija

Kristian Saarikorpi

Korun koko

20x26mm

Ketjun pituus

450/500mm, 850mm

Korusarja

Aarre

Tuotetunnus V567350100

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Aarre riipus iso lukko”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Korusarjan

MUUT TUOTTEET

Löydä lähin jälleenmyyjäsi

ETSI TÄÄLTÄ
0
    0
    Ostoskorisi